Найкращому голу століття — 25! ВІДЕО

22 червня 2011 Читать на русском

22 червня 1986-го року Дієго Марадона забив гол, який згодом назвали найкращим голом у історії чемпіонатів світу.

Це трапилося у чвертьфінальному матчі чемпіонату світу у Мексиці, в якому збірній Аргентини протистояла збірна Англії. На 55-ій хвилині другого тайму Марадона підхопив м’яч у центрі поля та здійснив слаломний прохід до воріт суперника, обігравши одного за одним шість гравців збірної Англії (Гарі Стівенса, Пітера Ріда, Стіва Ходжа, Террі Бутчера, голкіпера Пітера Шілтона та Террі Фенвіка). У 2002-му році цей гол назвали кращим у історії чемпіонатів світу.

Проте за чотири хвилини до цього, Марадо забив не менш відомий гол, який увійшов у історію як "Гол рукою Бога". У повітряній боротьбі із голкіпером суперників Пітером Шілтоном Дієго спрямував м’яч у ворота рукою, але арбітр порушення правил не вгледів.

У тому ж році збірна Аргентини здобула Кубок світу, обігравши у фіналі німців із рахунком 3:2. Під час того чемпіонату світу Марадону почали називати "Мікеланджело від футболу".