Нападник Майнца Онісіво грав зі струсом мозку і навіть забив гол – герой дня

5 травня 2019 Читать на русском

Форвард Майнца Карім Онісіво не "відчув" важкої травми та залишився на полі.

Матч чемпіонату Німеччини між Майнцом і Лейпцигом став справжньою окрасою 32-го туру. Команди "настріляли" аж шість голів, але в першому таймі відбулася ще одна варта уваги подія.

Майнц здійснив феєричний камбек у матчі з РБ Лейпциг

У середині першої половини гравець господарів Онісіво і захисник гостей Ібрагіма Конате зіткнулися головами, але обидва гравці продовжили матч. Більше того, на 43-й хвилині австрієць забив гол у ворота "биків", зробивши рахунок 1:2.

Найдивовижніше почалося в перерві. Виявилося, що Онісіво не зміг пригадати подій, які відбувалися на полі. "У перерві він навіть не пам'ятав свій гол", – сказав спортивний директор клубу Ровен Шредер після матчу.

У перерві Каріма все ж замінили. До речі, Жан-Філіп Матета, який вийшов замість Онісіво, також відзначився забитим голом і врятував нічию для Майнца.

Гравець ледь не відірвав ногу супернику – відео звірячого перелому з чемпіонату Болівії