Моурінью: Втратили перевагу через дитячі помилки

24 грудня 2017 Читать на русском

Наставник Манчестер Юнайтед прокоментував виїзну нічию з Лестером.

Головний тренер "червоних дияволів" Жозе Моурінью незадоволений результатом матчу з Лестером на виїзді (2:2), повідомляє BBC Sport.

"Ми зробили чимало помилок в обороні в поєдинку, в якому повинні були легко виграти. Не можна здійснювати дитячі помилки, втрачати м'яч так легко, поводитися безвідповідально в чужому та своєму карних майданчиках.

Лестер і Манчестер Юнайтед не змогли виявити сильнішого

Протягом півгодини після другого забитого м'яча ми мали завершити матч із рахунком 4:1, 5:1 чи 6:1. Але ми не реалізували свої гольові моменти, а на останній хвилині, коли в Кріса Смоллінга були проблеми, гравці перестали аналізувати гру", – розповів Моурінью.

Нагадаємо, що свій другий м'яч Лестер забив на четвертій доданій арбітром хвилині. Перед цим Смоллінг отримав пошкодження і, в підсумку, не зміг завадити Геррі Магуайру зрівняти рахунок.