Моурінью: Ми знали, що у Ярмоленка хороша ліва нога, але недостатньо агресивно заважали йому

29 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью прокоментував поразку в матчі 7-го туру АПЛ з Вест Хемом.

"0:1 після п'яти хвилин – не найкращий спосіб почати гру. Там був невеликий офсайд, але лайнсмен не побачив його і зробив помилку.

Вест Хем – Манчестер Юнайтед – 3:1 – відео голів та огляд матчу

Що стосується другого гола, ми знали, що у Андрія Ярмоленка хороша ліва нога, але недостатньо агресивно заважали йому. У другому таймі нам знадобився деякий час, ми добре відреагували, їх голкіпер зробив кілька хороших сейвів. Мої вітання скауту, який знайшов Іссу Діопа, цей 21-річний хлопець – монстр.

Третій гол вбив наш настрій, тому що рефері не побачив порушення правил, яке було за кілька секунд до цього. У нас залишалося 20 хвилин, щоб спробувати змінити гру, але ми не змогли цього зробити.

Вест Хем – Манчестер Юнайтед: Ярмоленко з низьким балом і відібраним голом, антирекорд АПЛ і вбивча ефективність

Чому Санчеса не було в заявці? Слухайте, мене вже кілька місяців поспіль запитують про Мартіаля, і Санчес грає недостатньо добре, тому на цьому тижні я прийняв рішення вибрати Антоні, а Алексіс залишився поза заявкою.

Погба? Він наполегливо працює", – цитує Моурінью BBC.