Морозюк: Десять хвилин граємо, створюємо моменти, десять хвилин повний провал

24 листопада 2017 Читать на русском

Захисник Динамо Микола Морозюк прокоментував поразку від Скендербеу у 5 турі Ліги Європи.

"У першу чергу не вистачило, двох голів для підсумкової перемоги. Не можна грати відрізками – десять хвилин граємо, створюємо моменти, десять хвилин повний провал. Має бути цілісна гра протягом 90 хвилин, лише в такому випадку ми зможемо здобувати перемоги.

Динамо сенсаційно програло Скендербеу в Албанії

Не можу сказати, що ми виходили на гру без настрою, але провалили десять хвилин у дебюті гри, розслабилися після забитого м’яча, потім провалили початок другого тайму. Починаємо грати лише після того, як пропускаємо.

Чесно кажучи, зараз щось важко казати. Сядемо, розберемо гру, свої помилки, тоді можна буде робити якісь висновки", – цитує Миколу Морозюка офіційний сайт Динамо.

В підсумку Динамо поступилося Скендербеу в матчі 5 туру Ліги Європи з рахунком 2:3.

Скендербеу – Динамо: 5 головних підсумків матчу Ліги Європи