"Монпельє" уперше став чемпіоном Франції

21 травня 2012 Читать на русском

Чемпіонство із затримкою у півгодини. Рівно настільки затримали тріумф "Монпельє". У французькій Лізі 1 безлади на стадіоні "Осера". Суддя матчу двічі був змушений призупинити поєдинок через поведінку вболівальників.

Та це не завадило лангедокцям оформити чемпіонство. Ще до вимушеної перерви команди по разу встигли відзначитись у першому таймі.

Попри те, що "Монпельє" пропустив першим, на 20-й хвилині від Капо, з відповіддю підопічні Рене Жирара не забарились. Утака вдало завершив простріл партнера. А після того, як гра відновилась, нігерієць оформив дубль, який приніс лангедокцям перший титул чемпіонів Франції.

Тим часом ПСЖ лише чекав результатів з Осера. Підопічні Карло Анчелоті здобули вольову перемогу на полі "Лор'яна". На перерву господарі пішли ведучи у рахунку 1:0. Захисники столичного клубу на 28-й випустили з уваги Мане Паке. Однак Пасторе та Мотта у другому таймі подарували надію уболівальникам, яку згодом вбив "Монпельє".