Монарьов: За вдалого збігу обставин могли забирати очки в Шахтаря

23 вересня 2017 Читать на русском

Головний тренер Зірки Роман Монарьов поділився думками щодо матчу проти Шахтаря.

"Хочу подякувати вболівальникам, які за такої погоди прийшли підтримати нас. До кінця поєдинку тривала напруга. Вдячний своїм підопічним за те, що вони подарували нам ці емоції, гру і напруження. Вважаю, сьогодні у виконанні двох команд був непоганий футбол. На жаль, після забитого м'яча ми провалили три хвилини, тому пішли на перерву за рахунку 1:3. Це не може радувати. За нічийного результату в другому таймі була б зовсім інша гра.

Мали шанси за рахунку 2:3, була боротьба. За вдалого збігу обставин могли забирати очки. Бачу в нас гарний атакувальний потенціал. Вважаю, сьогодні ми його реалізували в повному обсязі, хоча й забили два м'ячі. Однак повторюся: одна річ – якимось чином радувати грою, а інша – результатом. Тепер налаштовуватимемося на наступний матч іще сильніше, ніж на цей. Братимемо очки", – цитує Монарьова офіційний сайт Шахтаря.

Зірка – Шахтар – 2:4 – Відео голів та огляд матчу