Монарьов: Вилучення Геджа було заслуженим

3 грудня 2017 Читать на русском

Головний тренер Зірки Роман Монарьов прокоментував перемогу своєї команди в матчі проти Сталі (1:0).

"Хочу привітати всіх уболівальників з довгоочікуваною перемогою. Команда проявила характер, незважаючи на всі труднощі, тримала удар. Грали в меншості півтора тайму, але мали свої моменти і строго відпрацювали в обороні. Задоволений всією командою, ми заслужено перемогли.

Секретар КДК ФФУ Грищенко: Назар Маліновський вже відбув дискваліфікацію. Він має право грати

Самі розумієте, це був матч за шість очок. Ми домоглися перемоги, і це найголовніше.

Вилучення Геджа? Перша жовта картка – зрив атаки. З другою карткою він теж не мав права так грати – вилучення заслужене. Хлопець молодий, я задоволений його грою, але отримувати такі картки він не мав права", – цитує Монарьова Terrikon з посиланням на ТК Футбол 1.

Нагадаємо, матч 18 туру УПЛ Зірка – Сталь завершився перемогою господарів з рахунком 1:0. З 33 хвилини Зірка грала в меншості – червону картку отримав Арно Гедж.