"Монако" у феєричному матчі здолав "Монпельє"

21 жовтня 2016 Читать на русском

"Монако" в матчі 10-го туру французької Ліги 1 зміг вирвати перемогу над "Монпельє" (6:2).

Однак відкрили рахунок в матчі саме гості вже на 9 хвилині. Рятівником "Монако" у першому таймі став Фалькао, який реалізував пенальті наприкінці першої половини зустрічі. Другий тайм видався значно цікавішим.

Спочатку господарі навіть змогли вийти вперед, але за 10 хвилин рахунок на табло знову став рівним. Паритет протримався не довго і на 64 хвилині Жемерсон знову вивів господарів вперед. "Монпельє" так і не зміг переламати хід зустрічі, пропустивши ще аж тричі.

Після цього матчу "Монако" піднявся на 2-гу сходинку чемпіонату, маючи в активі 22 пункти. "Монпельє" залишився на 15 місці.

Франція. Ліга 1, 10 тур.

"Монако" – "Монпельє" – 6:2

Голи: Фалькао, 36 (пен), Мбаппе, 49, Жемерсон, 64, Жермен, 74, Лемар, 76, Траоре, 90 – Будебуз, 9, 61 (пен).