Монако – Атлетіко – 1:2 – відео голів та огляд матчу

19 вересня 2018 Читать на русском

Атлетіко на виїзді мінімально переміг Монако, в рамках 1-го туру групи А Ліги чемпіонів 2018/19.

Вийшли вперед у матчі господарі, забивши вже на 18 хвилині поєдинку. Грансір під час переполоху у захисті Атлетіко виявився найспритнішим та влучно пробив у ворота Облака.

Ліга чемпіонів: Атлетіко в напруженому матчі здолав Монако, Борусія Д обіграла Брюгге

Атлетіко зміг відновити паритет зусиллями Кости, який відзначився на 31-й хвилині. Грізманн віддав передачу на іспанця, той вийшов на побачення з голкіпером і не схибив – 1:1.

Іспанці вийшли вперед наприкінці першого тайму. Хіменес після подачі кутового виграв повітря та розстріляв ворота "монегасків". У другому таймі команди голів не забивали. В підсумку 2:1 трудова виїздна перемога Атлетіко.