Міжнародний кубок чемпіонів. "Ліверпуль" розбомбив "Барселону" на "Вемблі"

6 серпня 2016 Читать на русском

"Ліверпуль" обіграв "Барселону" на "Вемблі" в матчі Міжнародного кубка чемпіонів з рахунком 4:0.

"Червоні" відкрили рахунок вже на 15-й хвилині, коли Мане з декількох метрів розстріляв ворота тер Штегена після передачі від Лаллани.

А продовжилось побиття каталонців вже у другому таймі. Мане знову використав провал підопічних Луїса Енаріке на правому фланзі та виконав прострільну передачу на Хендерсона, який влучно пробив у ближній кут. Ще через хвилину Бускетс втратив м'яч у центрі поля, чим сповна скористався Оріджі, вийшовши на побачення з Браво та впевнено обігравши чилійця.

Останній ж гол "Ліверпуля" був просто цукеркою. Марковіч зробив навісну передачу на Груїча, а той метрів з 10-ти пробив головою та парашутом відправив сферу за комірець Браво.