"Мілан" завдяки двом шикарним голам переміг "К'єво"

16 жовтня 2016 Читать на русском

У 8 турі Серії А "россонері" в гостях обіграли "летючих віслюків" з рахунком 1:3.

Зважаючи на втрату очок "Наполі" та "Лаціо", кожен із сьогоднішніх суперників у разі перемоги наздоганяв би "Рому" на другій сходинці турнірної таблиці. Така щаслива доля дісталася "Мілану". "Червоно-чорні" відзначилися на останній хвилині першого тайму і на першій другого. Обидва голи вийшли на диво красивими.

Куцка прекрасним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив команди у роздягальню. Відразу після відпочинку Ньянг на лінії штрафного майданчика підлаштував "шкіряного" під ліву ногу і потужно пробив під дальню стійку воріт Соррентіно.

Бірса не менш ефектно відіграв один гол, вміло забивши зі штрафного, але на більше веронців не вистачило. Натомість третій гол у свої ворота забив Дайнеллі. У підсумку перемога "Мілану", який наразі розділяє друге місце з "Ромою", а "К'єво" – 6 з 13 пунктами в активі.