"Миколаїв" здолав "Гірник-Спорт", "Нафтовик-Укрнафта" та "Оболонь-Бровар" не виявили сильнішого

11 травня 2016 Читать на русском

ФК "Миколаїв" у рамках 26 туру переміг комсомольський "Гірник-Спорт" (2:0), а "Нафтовик-Укрнафта" у напруженому матчі зіграв внічию з "Оболонь-Бровар" (0:0).

Миколаївці вже у дебюті поєдинку вирішили долю протистояння. На 4 хвилині Сікорський відкрив рахунок, а вже за мить Ковальов подвоїв перевагу господарів поля. У підсумку матч за 6 очок завершився впевненою перемогою "Миколаєва", який відірвався від ФК "Гірник-Спорт" на 3 очки.

Україна, Перша ліга. 26 тур

"Миколаїв" - "Гірник-Спорт" - 2:0

Голи: Сікорський, 4, Ковальов, 8

Команда із Охтирки відкрила рахунок на 14 хвилині, втім кияни майже відразу відновили паритет. Гра проходила на зустрічних курсах та врешті-решт так і завершилася із рахунком 1:1, що ніяк не позначилося на розташуванні команд у турнірній таблиці.

"Нафтовик-Укрнафта" - "Оболонь-Бровар" - 1:1

Голи: Бохашвілі, 14 - Шевчук, 16