"Ми отримали те, що заслужили": екс-зірка збірної Шотландії – про закономірність поразки від України

3 червня 2022 Читать на русском

Легендарний форвард Рейнджерс і збірної Шотландії Аллі Маккойст поділився думками від матчу з "синьо-жовтими".

"Я думаю, що ми отримали те, що заслужили, і перемогла краща команда. Все склалося добре для України. Ми зовсім погано грали. Ми недостатньо добре володіли м’ячем, що дуже прикро.

"Зінченко керував цим шоу": легенда Шотландії у захваті від півзахисника збірної України

Вони повністю перебігали нас на нашому полі. Причина, чому вони це зробили так добре, полягала в їхніх вінгерах. Ярмоленко праворуч і Циганков ліворуч. Вони почали грати високо, а потім опустились. Хікі та Робертсон не знали, чи йти з ними, чи не йти.

У нас був невеликий період, близько 20 хвилин у другому таймі, коли, як і слід було очікувати, ми тиснули. Макгінн не забив головою, коли він повинен був це робити, і у нас було ще кілька невеликих шансів. Але їхні шанси були кращими. Крейг Гордон здійснив кілька сейвів. Думаю, що їхній воротар зіграв посередньо", – сказав Маккойст у коментарі The Scottish Sun.

Нагадаємо, збірна України напередодні перемогла Шотландію 3:1. У фінальній битві за поїздку на чемпіонат світу у Катарі "синьо-жовті" у неділю, 5 червня, зійдуться з Уельсом.

Шотландські ЗМІ: Україна у фіналі – тріумф світу, сенсаційна реакція фанів, брати по зброї, суворе покарання зірки АПЛ