Мхітарян: В мене є друзі у Ворсклі, але я про це забув на час гри

21 вересня 2018 Читать на русском

Хавбек лондонського Арсенала Генріх Мхітарян поділився враженнями після матчу Ліги Європи проти полтавської Ворскли (4:2).

"Це важлива перемога для нас. Нам було важко у першому таймі, але на щастя ми забили до того, як пішли в роздягальні. У другому таймі грати стало легше, адже наш суперник почав грати в футбол, володіти м'ячем і атакувати. Тому ми мали більше простору між їхніми оборонними лініями.

Арсенал – Ворскла – 4:2 – відео голів та огляд матчу

В мене є друзі у Ворсклі, але я про це забув на час гри. Але тепер ми можемо сісти разом і поспілкуватися.

Емері тричі перемагав в цьому турнірі, і він дуже важливий для нас, тому що ми граємо в ньому не заради участі, а заради перемоги. Якщо виграємо Лігу Європи – отримаємо місце в Лізі чемпіонів. Тому ми намагаємося перемогти в кожному матчі, а далі буде видно", – цитує Мхітаряна офіційний сайт клубу.

Нагадаємо, окрім Арсеналу, Ворскла протистоятиме у Лізі Європи Спортінгу та Карабаху.

Арсенал – Ворскла: полтавці виконали завдання, Пердута потрапив під танк, а Ребенок провів найкращий матч у кар'єрі