Мхітарян прокоментував фантастичну перемогу над Чорногорією після 0:2 у першому таймі

12 листопада 2016 Читать на русском

Півзахисник МЮ та збірної Вірменії Генріх Мхітарян розповів про вольову перемогу над Чорногорією у 4 турі відбору до ЧС-2018 (3:2).

"Я знаю, що ніхто не вірив в перемогу. Ніхто, крім нас самих. Тренери в перерві просто радили заспокоїтися і грати так, щоб забивати. Я дуже радий, що наша самовіддача і командний дух перевернули гру. А переможний гол наприкінці матчу приніс радість не тільки нам, але і всім любителям футболу.

Фізично було важко грати весь матч. Довгий час не виходив на поле, і це, звичайно, завадило. Але після першого тайму, коли команда програвала 0:2, я не міг думати про щось ще. Була спрага грати і допомагати команді.

Всі гравці провели другий тайм фантастично. А для мене гра була важлива подвійно. Не має значення, наскільки я готовий фізично. Практику дає гра, і саме в таких поєдинках я повинен доводити, що можу грати в "основі" клубу. І доведу. Я ніколи не здамся і буду боротися за місце в складі МЮ", – цитує Мхітаряна офіційний сайт УЄФА.

Як Вірменія вирвала неймовірну перемогу у Чорногорії, поступаючись 0:2 у відборі до ЧС-2018