"Металіст" виходить у плей-оф Ліги Європи. ВІДЕО

1 грудня 2011 Читать на русском

Харківський "Металіст" здолав віденську "Аустрію" з рахунком 4:1.

Спокійно команди розпочали поєдинок у Харкові. "Металіст" не поспішав іти вперед, а "Аустрія" намагалася розвідати обстановку біля воріт Дішлєнковіча. Згодом харків'яни провели зразкову атаку, яку влучним ударом завершив Марко Девіч. Господарі повели у рахунку. Але не довго тривала їхня радість, адже вже через дві хвилини австрійці відновлюють паритет у матчі. Довелося починати все з початку. Вже ближче до завершення першого тайму, Єдмар красиво забиває другий гол у ворота суперника, і знову виводить свою команду вперед.

Після відпочинку команди продовжили грати у швидкий та видовищний футбол. Підопічні Мирона Маркевича створили безліч небезпечних моментів, проте лише два з них завершилися взяттям воріт. "Аустрія" ж не змогла більше створити серйозної небезпеки біля воріт української команди, а тому гол у першому таймі став для них єдиним у протистоянні. "Металіст" здобуває чергову перемогу, і виходить у плей-оф Ліги Європи. Щоб там не говорили, на зразок: " попалася легка група", "повезло із жеребом", але факт залишається фактом. Перше місце у груповому етапі Ліги Європи - заслуговує на повагу до харківської команди.

Склади команд:

"Металіст": 81. Дішленковіч, 3. Вільягра, 6. Торсільєрі, 8. Едмар, 10. Хав'єр, 11. Х. Соса, 15. Фініньо, 19. Торрес, 30. Папа Гуйє, 33. Девіч, 77. Тайсон

Запасні: 29. Горяїнов, 2. Романчук, 5. Шелаєв, 17. Пшеничних, 22. Обрадовіч, 23. Бланко, 99. Радченко

"Аустрія": 13. Лінднер, 3. Марграйттер, 6. Глінка, 7. Кляйн, 10. А. Грюнвальд, 11. Юн, 16. Юнузовіч, 17. Мадер, 20. Горгон, 29. Зуттнер, 39. Баразіте

Запасні: 1. П. Грюнвальд, 5. Валльнер, 18. Ліндль, 19. Станковіч, 22. Леовац, 27. Ділавер, 28. Тадіч

Голи: 1:0 - Девіч (17), 2:1 - Едмар (39), 3:1 - Папа Гуйє (60), 4:1 - Х. Соса (90) 1:1 - Мадер (19)