Мессі і Суарес – найкращі бомбардири в історії відборів до ЧС у Південній Америці

11 жовтня 2017 Читать на русском

Нападник збірної Аргентини Ліонель Мессі вивів команду на ЧС-2018 у матчі проти Еквадора (3:1).

У першому таймі поєдинку 30-річний Ліонель Мессі відзначився дублем у воротах Еквадора і довів лік своїх голів у відборах до чемпіонатів світу до 20.

У такий спосіб зірка Барселони став найкращим бомбардиром в історії відбіркових турнірів до ЧС. Ліонель Мессі обійшов у списку бомбардирів екс-нападника збірної Аргентини Ернана Креспо (19 голів).

Лєвандовскі – найкращий бомбардир європейської кваліфікації ЧС-2018

Відзначимо, що Ліонель Мессі забив Еквадору 1 м'яч ще й у другому таймі. Відтак на рахунку аргентинця тепер 21 гол у кваліфікаціях до чемпіонатів світу.

Уругваєць Луїс Суарес також досягнув позначки у 21 гол у матчі проти Болівії і ділить з Ліонелем Мессі перше місце.