Менді вперше за 7 місяців зіграв в АПЛ

23 квітня 2018 Читать на русском

Лівий оборонець Манчестер Сіті Бенджамін Менді повернувся на поле в матчі англійської Прем'єр-ліги, відігравши трохи більше 15 хвилин у поєдинку проти Суонсі (5:0).

23-річний захисник вийшов на поле замість Фабіана Делфа на 75-й хвилині матчу 35-го туру АПЛ проти Суонсі. Востаннє до цього моменту Менді з'являвся в поєдинку чемпіонату ще наприкінці вересня. Пауза між матчами склала 211 днів.

Манчестер Сіті розгромив Суонсі

Захисник отримав серйозну травму хрестоподібних зв'язок коліна восени та переніс операцію. Його відновлення тривало понад п'ять місяців. За цей період часу керманич Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола пробував різних футболістів на позиції лівого захисника, серед яких і українець Олександр Зінченко.

Матч проти Суонсі став п'ятим для Бенджаміна Менді в сезоні 2017/18 АПЛ. Це означає, що він отримає чемпіонську медаль.