Матч Рома – Барселона зібрав рекордну кількість глядачів в історії жіночого футболу Італії

22 березня 2023 Читать на русском

На матчі між Ромою і Барселоною в першому чвертьфіналі жіночої Ліги чемпіонів зібралося 39 454 уболівальника.

Як інформує Voce Giallorossa, це – найбільша кількість глядачів в історії італійського жіночого футболу.

Кривдник Аргентини на ЧС-2022 очолить жіночу команду Франції – він хотів замінити Мартінеса у збірній Бельгії

Матч викликав неабиякий інтерес, оскільки жіноча команда Роми лідирує в турнірній таблиці чемпіонату Італії, випереджаючи після 19 турів Ювентус на 8 очок. Жіноча команда Барселони є не тільки лідером чемпіонату Іспанії, вона також чинний віце-чемпіон Європи. "Блаугранас" програла минулорічний фінал Ліги чемпіонів Ліону (1:3).

Перша зустріч між Ромою і Барселоною на Олімпіко завершилася перемогою гостей із рахунком 1:0. Єдиний гол на 34-й хвилині матчі оформила Сальма Параллуело.