Матч дня ПСЖ - "Барса" - за кілька кроків до фіналу

15 квітня 2015 Читать на русском

Вперед за Кубком чемпіонів. До здобуття престижного трофею Мессі та компанії залишилось всього кілька кроків. На чвертьфінальній стадії турніру "Барселона" зустрінеться із французьким "Парі Сен-Жерменом".

Фаворитом першого матчу у протистоянні попри гостьовий статус називають каталонців. Коефіцієнт на перемогу "Барси" - 1,87. Нічия - 3,6х. Шанси ж ПСЖ на перемогу майже 4 з половиною до одного.

Фаворитом матчу "Барселону" називає і видання "Футбол24". Найбільш ймовірним рахунком матчу, за версією футбольного порталу, є перемога гостей із рахунком 1:2

А от статистика віщує інтригуюче протистояння. В останніх 5 очних дуелях між суперниками - 3 нічиї та по одній перемозі "Барси" та ПСЖ.

Як буде цього разу, побачимо вже у середу, 15-го квітня, коли суперники зіграють перший чвертьфінальний поєдинок. Онлайн-трансляція матчу на Football24.ua.