Матч ЧС-1966 Португалія – КНДР, або як Еусебіу обіграв Північну Корею – 5:3

23 липня 2017 Читать на русском

Рівно 51 рік тому, 23 липня, відбувся знаменитий матч ЧС-1966 Португалія – КНДР.

Північнокорейці забили гол вже на першій хвилині матчу, а в середині першого тайму збірна Португалії "горіла" із рахунком 0:3. Проте у складі "команди обраних" був видатний Еусебіо, який переламав хід протистояння. Нападник збірної Португалії забив 4 голи поспіль, допомігши здійснити своїй команді неймовірний камбек. Крапку у поєдинку на 80-ій хвилині поставив Аугушту, встановивши остаточний результат 5:3.

Відзначимо, що цей матч досі пронизаний таємницями. Ходять легенди, ніби північнокорейці в перерві, користуючись своєю загадковістю, потайки обмінювалися футболками і вийшли на другий тайм в оновленому складі, ніби після цієї поразки майже всіх членів команди заслали в концтабори та інше. Хоч би як, але цей драматичний матч увійшов в історію світового футболу, а гравців Північної Кореї запам'ятали як героїв.

ЧС-1966. Чвертьфінал

Португалія – КНДР – 5:3

Голи: Еусебіо, 27, 43, 56, 59, Аугушту, 80 – Пак Син Чін, 1, Лі Дон Вун, 22, Ян Син Кук, 25

Нідерланди – Іспанія у фіналі ЧС-2010: 7 років тому Іньєста забив найважливіший гол у своїй кар'єрі