Марні зусилля Мессі та компанії у відеоогляді матчу Леванте – Барселона – 3:3

12 травня 2021 Читать на русском

У рамках 36-го туру іспанської Ла Ліги Леванте та Барселона розійшлися бойовою нічиєю. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найцікавіших моментів поєдинку.

Перший тайм не віщував біди для каталонців. На 25-й хвилині Ліонель Мессі в падінні з льоту результативно замкнув простріл Альби. А на 34-й швидка атака "блаугранас" завершилася пасом Дембеле на Педрі, який пробив із лінії воротарського в один дотик.

Бускетс: На Ла Лізі поставлений хрест – Барселона дорого заплатила за помилки

Та господарі шокували Барсу двома голами впродовж трьох хвилин на старті другої половини. Спочатку Гонсало Мелеро після навісу Мірамона з другого поверху переграв тер Штегена, а потім Хосе Луїс Моралес розіграв зразкову стіночку з Рохером і поцілив у дальній кут.

Барселона оговталася за п'ять хвилин, коли Усман Дембеле скористався неузгодженістю оборонців "жаб" і поклав у дев'ятку. Останнє слово, однак, було за Леванте: Тоньйо накрутив Деста й прострілив уздовж воріт, і Серхіо Леон замкнув ближню стійку – 3:3!

Барселона розписала нічию з Леванте у битві з шістьма голами – каталонці ризикують відпустити Реал і Атлетіко у відрив