Манолас: Ми заслуговуємо на те, щоб пройти Шахтар

10 березня 2018 Читать на русском

Захисник Роми Костас Манолас прокоментував майбутній матч проти Шахтаря.

На думку захисника Роми Костаса Маноласа, який забив гол у ворота Торіно, римлянам потрібно вірити в себе, аби пройти Шахтар, повідомляє офіційний сайт "вовків".

"Я присвячую свій гол Давіде Асторі, він був неймовірним хлопцем. Ми були дуже засмучені його смертю. Гра з Торіно вийшло нелегкою. Я задоволений своїм голом, але більше задоволений тим, що ми перемогли.

Сьогодні ми погано провели перший тайм, але після першого гола розслабилися, показавши відмінний футбол. Що стосується гри з Шахтарем, то я вважаю, що ми заслуговуємо на те, щоб пройти далі. Наша мета – чвертьфінал. Ми віримо в свої сили. Ювентус після першого матчу з Тоттенхемом теж все вважали аутсайдером, але вони показали, що в футболі головне вірити в свої сили", – сказав Манолас.

Перед матчем-відповіддю 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Рома обіграла Торіно з рахунком 3:0, Шахтар з ідентичним рахунком обіграв Ворсклу.

Матч Рома – Шахтар відбудеться у вівторок, 13 березня.