"Манчестер Юнайтед" упевнено здолав "Шрузбері Таун" та пройшов до 1/4 фіналу Кубку Англії

22 лютого 2016 Читать на русском

В поєдинку 1/8 фіналу Кубку Англії скромний "Шрузбері Таун" приймав грізний "Манчестер Юнайтед".

Гра завершилась упевненою перемогою "манкуніанцв" із рахунком 3:0. Відзначимо, що перші 2 голи "червоні дияволи" забили в першій 45-хвилинці - на 37 хвилині гарний постріл вдався Смоллінгу, якому асистував Шнайдерлін, а також гол у роздягальню записав до свого активу Мата зі штрафного практично перед самою перервою.

В середині 2-го тайму глядачі стали свідками ще одного м'яча, авторство якого належить Лінгарду після асисту Еррери.

Додамо, що протягом усього матчу більшою перевагою володіли імениті гості з Манчестера, проте і "Шрузбері" не забував створювати цікаві атаки, які у підсумку, на жаль, виявилися нерезультативними.

Відтак, яскрава перемога та вихід до 1/4 фіналу.

Нагадаємо, вже відомий суперник манчестерців у чвертьфіналі.