"Манчестер Юнайтед" на виїзді впевнено переміг "Сандерленд"

9 квітня 2017 Читать на русском

У 32 турі АПЛ "дияволи" без проблем здобули три очки на "Стедіум оф Лайт" (0:3).

МЮ прогнозовано переважав найгіршу команду чемпіонату протягом усього матчу. У середині першого тайму манкуніанці вразили ворота "Сандерленда" зусиллями Ібрагімовіча, який несподівано для всіх опонентів перед штрафним майданчиком знайшов можливість для удару та послав м'яч точно в нижній кут.

За кілька хвилин до свистка на перерву Ларсон грубо сфолив проти Еррери, за що отримав червону картку і залишив "чорних котів" у меншості. Відразу після відпочинку Мхітарян подвоїв перевагу гостей, чим фактично зняв будь-які питання про переможця гри. Крапку в матчі на 89 хвилині з передачі Ібрагімовіча поставив Решфорд.

Завдяки цій перемозі МЮ набрав 57 очок, продовжив вражаючу безпрограшну серію та обійшов у турнірній таблиці "Арсенал". "Сандерленд" залишився на дні, а відрив до рятівного 17 місця складає 10 пунктів.