Манчестер Сіті здійснив рекордні 52 паси перед голом Сане у ворота Вест Бромвіча

22 вересня 2017 Читать на русском

Цікаву статистику наводять експерти після матчу Кубка англійської ліги Вест Бромвіч – Манчестер Сіті.

Лерой Сане відкрив рахунок вже на 3 хвилині поєдинку. Цікаво, що до моменту з голом гравці Манчестер Сіті здійснили аж 52 паси. Перший дотик до м'яча футболісти Вест Бромвіча зробили лише на 2:27 хвилині, коли Бен Форстер здійснив сейв після пострілу Гюндогана. Всі гравці команди здійснили мінімум 2 дотики до м'яча під час цієї атаки.

З того моменту, як статистичний портал Opta розпочав проводити такі дослідження, то 52 паси Ман Сіті є рекордними за цим показником. Попередне досягнення належить Тоттенхему, гравці якого виконали 48 передач перед голом у ворота КПР в 2014 році.