Манчестер Сіті вирвав перемогу в Саутгемптона на останніх секундах матчу

29 листопада 2017 Читать на русском

Суперник Шахтаря в Лізі чемпіонів вдома переміг "святих" – 2:1.

До старту 14 туру "містяни" були єдиною командою чемпіонату, яка ще не програвала. Те, що Саутгемптон в першому таймі не пропустив – заслуга голкіпера Форстера. Фрейзер парирував постріли Фернандінью, Гюндогана, Стерлінга. "Святі" двічі загрожували воротам Едерсона після виконання кутових: Хьойберг поцілив у поперечину, а Йошіда не влучив у ціль.

На старті другого тайму ван Дейк після подачі Де Брюйне вразив власні ворота. До 75 хвилин господарі завдяки чудовій грі Форстера марнували гольові нагоди. За 15 хвилин до кінця основного часу Буфаль виконав класний пас на Ромеу – 1:1! Буквально на останній секунді матчу Стерлінг ударом метрів з 15 вирвав три очки для "блакитних"!

Сіті набирає 40 очок та лідирує в таблиці. В Саутгемптона залишається 16 балів. Наступними суперниками команди Гвардіоли будуть Вест Хем та Шахтар. "Святі" зіграють проти Борнмута та Арсеналу.