Манчестер Сіті вирвав перемогу в матчі проти Борнмута завдяки голу Стерлінга

26 серпня 2017 Читать на русском

Суперник Шахтаря, Манчестер Сіті, в 3 турі АПЛ зіграв на виїзді проти Борнмута. Матч закінчився перемогою Сіті – 2:1.

У перших двох турах "вишневі" набрали нуль очок, не забили жодного м’яча. Гвардіола вирішив залишити на заміні Агуеро. Замість аргентинця на вістрі атаки зіграв Габріель Жезус. Також за "містян" дебютував Бенжамен Менді.

На 13 хвилині лівий захисник Чарлі Деніелс забив фантастичний гол, з лету поціливши у дальню "дев’ятку"! Хвилин через п’ять ветеран Дефо ледве не подвоїв перевагу господарів – Едерсон врятував. Сіті відповів точним ударом Жезуса. Наприкінці першого тайму вже Беговіч врятував свою команду після удару Фернандінью.

У другому таймі чудові моменти мали Джошуа Кінг, Отаменді та Бернарду Сільва. На 90+7 хвилині Стерлінг вистрілив та подарував своїй команді перемогу! В підсумку Ман Сіті набирає 7 очок.

У 4 турі на "містян" очікує важкий матч проти Ліверпуля, а 13 вересня Сіті зіграє проти Фейєнорда. Борнмут в 4 турі поїде в гості до столичного Арсеналу.