Манчестер Сіті розгромив Суонсі

22 квітня 2018 Читать на русском

В матчі 35 туру англійської Прем'єр-Ліги Манчестер Сіті каменя на камені не залишив від Суонсі (5:0).

Для Манчестер Сіті цей матч не мав жодного турнірного значення, адже команда вже оформила чемпіонство, але кубок чемпіонів Англії хотілось отримати після перемоги в матчі, тож містяни з перших хвилин захопили ініціативу в матчі. Рахунок на 12 хвилині відкрив Давід Сілва, якому асистував Стерлінг, а за 4 хвилини Рахім подвоїв перевагу "блакитних".

По перерві чемпіони зробили рахунок розгромним, відзначився Де Брюйне. Продовжив забивати інший Сілва, Бернарду, який добив м'яч у ворота після нереалізованого пенальті Жезуса. Бразилець без забитого голу з поля не пішов, замкнувши головою класне закидання Туре. Відзначимо, що Зінченко не потрапив до заявки на гру.

Після цієї перемоги Манчестер Сіті набрав 90 очок, Суонсі з 33 пунктами лишається на рятівній, 17 позиції, відриваючись від зони вильоту на 4 залікових бали.