Манчестер Сіті оновив рекорд АПЛ, забивши 104 м'ячі за сезон

9 травня 2018 Читать на русском

Два м'ячі в першому таймі матчу проти Брайтона дозволили Манчестер Сіті побити рекорд Челсі за кількістю голів у чемпіонаті впродовж одного сезону.

Команда під керівництвом Гвардіоли оновила рекорд АПЛ за кількістю голів в одному сезоні, повідомляє Opta Sports.

Після того, як забили Даніло та Бернарду Сілва, Манчестер Сіті забив більше голів, ніж Челсі в сезоні 2009/10. Тоді "сині" забили 103 м'ячі, а в Манчестер Сіті вже 104. Якщо брати до уваги всю історію чемпіонату Англії, то більше м'ячів у найвищому дивізіоні забив Тоттенхем у сезоні 1962/63. Тоді "шпори" 111 разів відзначалися у воротах суперників.

Зараз у матчі Манчестер Сіті – Брайтон розпочинається другий тайм. Рахунок – 2:1 на користь манкуніанців.