Манчестер Сіті мінімально переміг Челсі та очолив турнірну таблицю АПЛ

30 вересня 2017 Читать на русском

У 7 турі АПЛ Манчестер Сіті на виїзді переміг Челсі – 1:0. Єдиний гол забив Кевін Де Брюйне.

Хосеп Гвардіола виставив майже той самий стартовий склад, що грав проти Шахтаря. Єдиною заміною була поява Стерлінга замість Агуеро. Як відомо, аргентинець травмувався в ДТП. Олександр Зінченко потрапив в заявку на матч.

Перші півгодини були повністю за Сіті, хоча перший гольовий момент змарнував гравець Челсі (Мората). На 35 хвилині через травму поле залишив згаданий Мората. Іспанця замінив Вілліан. Незадовго до свистка на перерву ледве не відзначився Фернандінью – Куртуа врятував.

Початок другого тайму теж виявився за "міщанами". Відразу після змарнованого моменту Давіда Сільви чудовий гол забив Кевін Де Брюйне. Антоніо Конте відразу випустив Педро Родрігеса та Батшуаї. Команда Гвардіоли не відсиджувалася в захисті, продовжуючи атакувати.

Завдяки мінімальній перемозі Сіті набирає 19 очок та піднімається на 1-е місце. До слова, 19 очок має і МЮ. У Челсі залишається 13 балів.

В рамках 8 туру АПЛ Челсі гратиме проти Крістал Пелас, Ман Сіті – проти Сток Сіті.