Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед: післяматчева прес-конференція Хосепа Гвардіоли

7 квітня 2018 Читать на русском

Головний тренер Манчестер Сіті Хосеп Гвардіола прокоментував поразку 2:3 від Манчестер Юнайтед у 33 турі АПЛ.

"Ми зробили все, що могли зробити. Гра вийшла на дуже високому рівні. Моя команда повністю виграла перший тайм, а потім суперник повернувся у гру через 10 хвилин.

Гравці та фанати засмучені, але треба бути у хорошому настрої перед матчем проти Ліверпуля у Лізі чемпіонів.

Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед – 2:3 – відео голів та огляд матчу

Непризначений пенальті? Я не бачив момент. Мені сказали, що пенальті був, але я цього моменту не бачив.

МЮ знайшов свою гру після перерви. Вони правильно грали та мали потрібний настрій. У свою чергу моя команда зробила все, щоб перемогти.