"Ман Сіті" у серії пенальті обіграв "Ліверпуль" та здобув Кубок англійської ліги

28 лютого 2016 Читать на русском

"Ман Сіті" у фінальному матчі Кубка Англійської ліги на "Вемблі" обіграв у серії пенальті "Ліверпуль" з рахунком 3:1.

Перший по-справжньому гольовий момент у матчі виник на 24-й хвилині, коли Міньйоле перевів м'яч у стійку після удару Агуеро з лінії штрафного майданчика. А одразу після перерви Кун віддав класну передачу на Фернандінью і бразилець могутнім ударом відкрив рахунок в зустрічі. Відзначимо, що в цьому епізоді непереконливо зіграв Міньйоле, який пропустив м'яч під руками.

Після цього дві супернагоди змарнував Стерлінг, за що підопічні Пеллегріні поплатилися на 83-й хвилині. Коутінью опинився першим на м'ячі після удару Лаллани в стійку і технічно переправив м'яч у сітку воріт Кабальєро, перевівши гру в овертайм. У двох додаткових таймах команди також не зуміли забити, а тому доля матчу визначалася у серії пенальті.

У футбольній лотерії більше пощастило "Ман Сіті", який переміг з рахунком 3:1. Вирішальний удар бездоганно реалізував Яя Туре. Відзначимо і неймовірну гру Кабальєро, який потягнув пенальті від Лейви, Коутінью та Лаллани.