Лужний із "Карпатами" здобув перемогу над "Словацко"

2 лютого 2016 Читать на русском

Львівські "Карпати" у рамках 2-го товариського матчу на зборах у Туреччині перемогли чеський "Словацко".

"Зелено-білі" активно розпочали поєдинок та швидко відкрили рахунок. На 11 хвилині Голодюк скористався помилкою суперника та забив гол. Втім ще до перерви чехи зрівняли рахунок, перегравши Підківку із пенальті.

У другому таймі проходила гра проходила на зустрічних курсах, але "Карпати" все ж володіли ініціативою. Відтак все завершилося логічним голом Ксьонза на 73 хвилині протистояння. У підсумку матч завершився перемогою львів'ян із рахунком 2:1. Відзначимо, що це перша перемога Олега Лужного на посаді головного тренера команди.

До слова, минулий матч "Карпат" на зборах у Туреччині проти "Петролула" завершився поразкою (1:3).