Луїс Адріано, Дуглас Коста та Фред дебютують за "пентакампеонів". Туреччина - Бразилія - 0:4. ВІДЕО

12 листопада 2014 Читать на русском

Старт гравців донецького "Шахтаря" у лавах збірної Бразилії виявився вдалим за рахунком, проте сухим за особистим гольовим доробком.

Товариські матчі
завершено
-

Туреччина - Бразилія - 0:4 (0:3)

Голи: Неймар, 20, 60, Кайя, 24 (автогол), Вілліан, 44

Луїс Адріано відіграв 73 хвилини і став учасником другого гола. Якби не нога захисника, то гол був би на рахунку форварда донецького "Шахтаря".

Дуглас Коста з'явився на полі аж на 77-ій хвилині, але встиг запам'ятатись активністю.

Слід зазначити, що гірники чи екс-гірники стали учасниками всіх голів. Зокрема, гольовий пас до першого гола віддав Фернандінью, а асистентом четвертого гола став автор третього результативного удару Вілліан.

Ще одним дебютантом у лавах національної бразильської дружини став "гірник" Фред, який вийшов на заміну на 85-ій хвилині.