Луганчани у наступному раунді ЛЄ. "Зоря" - "Лачі" - 2:1

24 липня 2014 Читать на русском

Луганська "Зоря" завдяки впевненим перемогам у двох матчах над албанським "Лачі" проходить у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи.

Підопічні Юрія Вернидуба, як і у першому матчі, контролювали хід поєдинку впродовж 90 хвилин. “Зоря” регулярно створювала небезпечні моменти, намагаючись забити гол ще й у домашньому протистоянні. Натомість “Лачі” зосередився на контратаках, хоч і створити по-справжньому гольовий момент ніяк не вдавалося.

Розв'язка у поєдинку прийшла наприкінці протистояння. На 74 хвилині Ігнатьєвіч відкрив рахунок. Наступні 10 хвилин команди боролися так, наче один гол, щось зможе вирішити, і “Лачі” все-таки добився свого. Німані зумів відновити нічийний рахунок, але вже за мить Будківcький забиває другий м'яч. У підсумку дуель завершилася перемогою 5:1 на користь “Зорі” за сумою двох зустрічей. Команда Юрія Вернидуба йде далі.

Склади команд:

"Зоря": 30. Шевченко Н., 15. Вернидуб, 16. Ярмаш, 17. Ігнатьєвіч, 4. Чайковський, 6. Каменюка, 10. Ліпартія, 34. Петряк, 37. Хомченовський, 35. Грицай, 28. Будковський
Запасні: 1. Сантіні К., 25. Білий, 7. Худзік, 22. Любеновіч, 57. Бородай, 20. Караваєв

"Лачі": 2. Офойєн, 3. Челя, 5. Шета, 8. Аденийи, 9. Сефа, 10. Вучай, 17. Бульян, 19. Німані, 21. Течь, 22. Зефі, 31. Вуядіновіч
Запасні: 1. Лямеларі, 11. Сефгіні, 14. Барді, 16. Ндреца, 28. Веляй, 33. Дамай

"Зоря" - "Лачі" - 2:1

Голи: 1:0 - Ігнатьєвич (74), 2:1 - Будківський (87) 1:1 - Німані (85)

"Зоря" - "Лачі" онлайн трансляція матчу.