ЛНЗ – Карпати – 4:1 – відео голів та огляд побиття, яке майже забирає мрію "левів" про УПЛ

22 травня 2023 Читать на русском

ЛНЗ розгромив Карпати у матчі 7 туру Чемпіонської групи Першої ліги. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Карпати під великим тиском результату влаштували прохідний двір біля своїх воріт. Ільющенков дивом протримався до 43-й хвилини, на якій Галенко таки заніс м'яч у сітку. По перерві історія повторилась – Савіна ніхто не накрив на вбивчій позиції.

Карпати розгромно програли ЛНЗ і фактично втратили шанси на вихід в УПЛ, МФК Металург теж засмутив львів'ян

Рябов подарував Карпатам надію на камбек, проте вилучення Приймака швиденько її розчавило. ЛНЗ у більшості довів справу до розгрому, гарантувавши собі місце у перехідних матчах за УПЛ. Натомість Карпатам потрібно диво, щоб у останньому турі наздогнати Металург, у якого на 3 очки більше.