Ліверпуль та Манчестер Юнайтед зіграли внічию на "Енфілді"

14 жовтня 2017 Читать на русском

Ліверпуль та Манчестер Юнайтед зіграли в рамках 8 туру АПЛ. Матч закінчився "насухо" – 0:0.

До початку матчу "червоні дияволи", що посідали 2-е місце, не поступалися в АПЛ. Ліверпуль перебував на 7-ій позиції. Через травму Клопп не міг розраховувати на Мане.

В першому таймі Ліверпуль значно більше ігрового часу контролював м’яч. Найкращий момент змарнував Матіп. Джоель бив з метрів 7-8, але Де Хеа продемонстрував чудову реакцію, відбивши постріл ногою. Гості вперше влучили в площину на 43 хвилині та ледве не забили. Лукаку бив в дальній кут, і вже Міньоле врятував свої ворота.

В другому таймі Моурінью, бачучи не найкращі дії атаки МЮ, випустив Лінгарда та Решфорда. "Дияволи" гру вирівняли, але так і не засмутили бельгійського воротаря – 0:0. Ман Юнайтед набирає 20 очок та піднімається на перше місце, однак ще свій поєдинок 8 туру не зіграв Ман Сіті.

У 9 турі МЮ зіграє проти Хаддерсфілда. Ліверпуль зустрінеться з Тоттенхемом.