Ліверпуль – ПСЖ – 3:2 – відео голів і огляд матчу

19 вересня 2018 Читать на русском

Ліверпуль у матчі першого туру групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2018/19 здолав вдома Парі Сен-Жермен. До вашої уваги відео забитих м'ячів і найкращих моментів матчу.

Англійський і французький клуби подарували глядачам неймовірно видовищний поєдинок із великою кількістю небезпечних моментів і голів. Ліверпуль вів у ході поєдинку з рахунком 2:0, але втратив перевагу та ледь не програв. Однак, бразильський форвард Роберто Фірміно на 90+1-й хвилині приніс "червоним" важливу перемогу на старті турніру.

Ліверпуль вирвав феєричну перемогу над ПСЖ на старті Ліги чемпіонів

Рахунок вдалося відкрити "червоним". Ендрю Робертсон класно навісив із лівого флангу, а Даніель Старрідж ударом головою замкнув передачу партнера по команді.

Гол Старріджа:

На 35-й хвилині парижани збили у власному штрафному майданчику Вейналдума – пенальті. До позначки підійшов Джеймс Мілнер і впевнено переграв Ареола.

Гол Мілнера:

Томас Меньє підключився до атаки та скоротив розрив у рахунку на 40-й хвилині поєдинку.

Ліверпуль – ПСЖ: онлайн-трансляція матчу Ліги чемпіонів – як це було

Гол Меньє:

На 83-й хвилині Мохамед Салах обрізався у центрі поля і Кіліан Мбаппе результативно завершив контратаку ПСЖ.

Гол Мбаппе:

Проте Ліверпуль зумів вирвати перемогу: Фірміно, який вийшов на заміну, ввірвався у штрафний майданчик і пробив у дальній кут.