"Ліверпуль" мінімально переміг "Манчестер Сіті" та зберіг друге місце в таблиці

31 грудня 2016 Читать на русском

В рамках 19 туру англійської Прем'єр-ліги "Ліверпуль" в рідних стінах подужав "Ман Сіті" – 1:0.

Єдиний гол забив голландець Вейналдум.

До стартового складу "блакитних" повернувся Серхіо Агуеро, що відсидів чотирьохматчеву дискваліфікацію.

Героєм першого тайму став не аргентинець, а голландець Вейналдум. Вже на 8 хвилині Джорджініо замкнув флангову передачу від Лаллани. На 28 хвилині "червоні" могли подвоїти перевагу, однак Фірміно не зумів як слід обробити м’яча після передачі Мілнера. До слова, гості протягом першого тайму не завдали жодного удару в площину воріт "Ліверпуля".

З 46 по 90 хвилину глядачі вже не побачили жодного голу. Взяття воріт могло трапитися на 56 хвилині, проте Давід Сілва не влучив у кут воріт Міньйоле. На останніх хвилинах матчу Гвардіола кинув в бій нападника Іхеначо, та рахунок на табло не змінився.

Отож, "червоні" набирають 43 бали, в "Сіті" лишається 39 очок.

В рамках 20 туру МС протистоятиме "Бернлі". Хлопці Клоппа спробують подужати не надто переконливий "Сандерленд".