Ліга націй: Угорщина несподівано перемогла Грецію, Естонія поступилась Фінляндії

11 вересня 2018 Читать на русском

Відбулись чергові матчі Ліги націй у групах B і С.

Боснія і Герцеговина приймала збірну Австрії. Гості активно розпочали матч і більше атакували, але відкрити рахунок судилось боснійцям. Лідер господарів Едін Джеко на 78-й хвилині забив переможний матч у протистоянні.

Ліга націй: Іспанія вдома знищила Хорватію

Збірна Угорщини не була фаворитом у матчі проти Греції, але це не завадило їм створити свято для своїх вболівальників. За 20 хвилин першого тайму команди обмінялись голами, а під кінець першої половини зустрічі угорці вийшли вперед. Господарі втримали переможний рахунок до кінця зустрічі.

Після перемоги над Угорщиною (1:0) збірна Фінляндії хотіла продовжити свій переможний похід у матчі проти Естонії. Вже на 12-й хвилині фіни відкрили рахунок, цей гол і вирішив долю поєдинку.

Гол: Пуккі, 12

Без світла в кінці тунелю: старт Ліги націй – найгірший період в історії збірної Італії