Ліга націй: Холанд і Сьорлот не дотиснули Словенію, Швеція вдома програла Сербії

Відбулися матчі третього туру Ліги націй у четвертій групі другого дивізіону.

Норвегія – Словенія – 0:0

Вилучення: Блажіч, 63

Швеція – Сербія – 0:1

Гол: Йовіч, 45+3

Норвегія в статусі лідера четвертої групи несподівано розписала нічию зі слабшою Словенією. Перший тайм Холанд і Ко взагалі провалили. Після появи Сьорлота в перерві норвежці перевернули матч. Норвегія домінувала (15:2 за ударами), але Холанд і Сьорлот змарнували чудові шанси забити, а найкращий гравець матчу Едегор влучив у стійку.

Словенія у середині другого тайму залишилася в меншості. Тренерам довелося робити потрійну заміну та знімати Вербіча. Вінгер Динамо відіграв слабко: віддав дві передачі під удар, однак програв майже всю боротьбу.

Швеція вдома програла Сербії. Єдиний гол під завісу першого тайму забив Йовіч. Форвард Реала найкраще розібрався в чужому штрафному після кутового. По перерві балканці відстояли переможний рахунок, набрали 3 очки та зрівнялися в таблиці зі шведами. Норвегія – перша з 7 очками, Словенія замикає квартет.

Іспанія переграла Швейцарію й здобула першу перемогу в Лізі націй, Португалія завдяки Бернарду Сілві здолала Чехію