Ліга конференцій: пропущений шедевр і камбек Фіорентини, запекла дуель Базеля та Слована, Цітаішвілі в 1/4

16 березня 2023 Читать на русском

Відбулись 3 матчі-відповіді 1/8 фіналу третього за престижністю євротурніру. Результати дізнавайтесь на Футбол 24.

Ліга конференцій, 1/8 плей-офф фіналу

Сівасспор – Фіорентина – 1:4 (перший матч 0:1)
Голи: Єсіл'юрт, 35 – Артур, 44, Міленковіч, 62, Гутас, 79 (аг.), Кастровіллі, 89
Вилучення: Арслан, 81 (пряма червона, Сівасспор)

Слован – Базель – 2:2, пенальті 1:4 (перший матч 2:2)
Голи: Абубакарі, 11, Куцка, 17 – Калафйорі, 53, Амдуні, 90+3

Юргорден – Лех – 0:3 (перший матч 0:2)
Голи: Марчвінські, 77, Квеквескірі, 90+1, Скурас, 90+2
Вилучення: Даніельсон, 44 (пряма червона, Юргорден)

Сівасспор зберігав надію пройти далі після першого поєдинку. Додав віри у сили турків і Єсіл'юрт, який відзначився шедевральним дальнім пострілом. Але Фіорентина на класі зібралась, оформила розгром та пройшла далі.

Доволі безпечно почувався Лех, який після 2:0 вдома поїхав у гості до Юргордена. Шведів наприкінці першого тайму підвів Даніельсон, отримавши пряму червону. Поляки, за яких грає Георгій Цітаішвілі (наразі травмований), скористались чисельною більшістю наприкінці дуелі – Зеттершторм тричі витягував м'яч з воріт.

Величезна інтрига була у протистоянні Слована та Базеля, адже перша дуель завершилась із рахунком 2:2. Серйозну заявку на прохід словаки зробили вже до екватора першого тайму, забивши двічі. Калафйорі голом на 53 хвилині повернув швейцарцям надію, а тотальна перевага на 90+3 конвертувалась у гол Амдуні. Запекла дуель перейшла в овертайми, а потім і в серію пенальті, де набагато влучнішим був Базель (4:1).

20-річний форвард оформив найшвидший хет-трик в історії єврокубків – він вивів Гент у чвертьфінал Ліги конференцій