Ліга чемпіонів: визначилась доля путівки в перший раунд кваліфікації – 0:4 ще до перервиlight

30 червня 2023 Читать на русском

Будучность та Брейдаблік визначили долю єдиної путівки в перший раунд кваліфікації Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів, кваліфікація, фінал

Будучность – Брейдаблік – 0:5

Голи: Ейнарссон, 5, Сігурдарсон, 22, Еййольфссон, 29, Гуннлаугссон, 33, Сванторссон, 74

Вилучення: Джурічковіч, 90+2 (Будучность)

У попередній стадії обидві команди розгромили своїх суперників – Будучность перемогла Атлетік Ескаладес з рахунком 3:0, тоді як Брейдаблік каменя на камені не залишив від Тре-Пенне – 7:1.

Ліга чемпіонів 2023/24 офіційно стартувала: перші результати, серед яких знищення 7:1

У поєдинку найсильніших учасників попереднього раунду інтрига жила недовго. Вже на 5 хвилині ісландці вийшли вперед завдяки голу Ейнарссона, а Сігурдарсон, Еййольфссон та Гуннлаугссон ще до перерви зробили рахунок 4:0 на користь Брейдабліка. У другій половині Сванторссон забив п'ятий м'яч, поставивши крапку в зустрічі.

Таким чином, ісландський клуб зустрінеться з Шемрок Роверс у першому раунді кваліфікації Ліги чемпіонів.

Що потрібно збірній України для виходу на Олімпіаду-2024 – усі розклади, важливий крок на Євро вже зроблений