Ліга чемпіонів: Манчестер Юнайтед не зміг вдома переграти Валенсію

3 жовтня 2018 Читать на русском

У матчі 2 туру у групі Н Манчестер Юнайтед приймав вдома Валенсію. Гра закінчилась з рахунком 0:0.

У першому таймі гра команд не була яскравою та багатою на моменти. Найцікавішим епізодом за перший тайм зустрічі було те, що матч було відкладено на 5 хвилин через затори у місті. Манчестер Юнайтед намагався виправдати статус фаворита, але це у подопічних Жозе Моурінью не дуже виходило. Перший тайм завершився безгольовою нічиєю.

Ліга чемпіонів: Баварія та Аякс не виявили сильнішого, Бенфіка у меншості перемогла АЕК Чигринського

Першим небезпечним моментом у зустрічі можна вважати штрафний удар у виконанні Погба на 62-ій хвилині матчу. Воротар Валенсії Нето здійснив неймовірний сейв та врятував команду. Через 5 хвилин шанс мав і гравець Валенсії Міши Батшуаї, але нападник у простій ситуації спрямував м’яч над воротами. Манкуніанці почали грати активніше за суперника, але забити гол підопічні Моурінью так і не змогли. Матч закінчився з рахунком 0:0.

Ліга чемпіонів: Реал сенсаційно програв ЦСКА, Рома розтрощила Вікторію Пльзень

Після 2 туру Манчестер Юнайтед посідає 2 сходинку турнірної таблиці групи Н, маючи в активі 4 очки. Валенсія з 1 пунктом знаходиться на 3 позиції.