Ліга 1: Марсель не зміг обіграти на виїзді Страсбур і майже втратив шанси на зону Ліги чемпіонів

3 травня 2019 Читать на русском

У матчі 35 туру Ліги 1 Марсель не впорався на виїзді зі Страсбуром і має дуже примарні шанси на потрапляння в Лігу чемпіонів.

Франція. Ліга 1, 35 тур

Страсбур – Марсель – 1:1

Голи: Лала, 65 – Жермен, 48

Незабитий пенальті: Мартен, 65 (Страсбур)

Бенітес може позбавити Ліверпуль шансів на чемпіонство, репетиція фіналу Кубка Італії: топ-матчі євровікенду

Страсбур у стартовому матчі 35 туру Ліги 1 вдома приймав Марсель. Команди не змогли вразити ворота одна одної в першому таймі, а от по перерві Валер Жермен вивів "провансальців" уперед. На 65-й хвилині поєдинку Страсбур заробив пенальті, який не реалізував Йонас Мартен, але одразу відзначився Лала. У підсумку, нічия 1:1.

Марсель після 35 турів перебуває на 5 позиції в турнірній таблиці, набравши 55 очок, Страсбур на 9 сходинці з 46 пунктами в активі.