Ліга 1: Лілль розгромив Марсель, Монпельє здолав Нім вдома

1 жовтня 2018 Читать на русском

Завершився 8-й тур французької Ліги 1: Лілль на домашньому стадіоні розгромив Марсель, а Монпельє не мав проблем із Німом.

Лілль у домашньому матчі проти Марселя довів, що вміє виконувати пенальті. Спочатку Пепе реалізував одинадцятиметровий після необов'язкового фолу Манданда, а під завісу поєдинку Бамба реалізував ще один штрафний удар із позначки.

Ренн у більшості не втримав перемогу над Тулузою – він буде суперником Динамо в Лізі Європи

Довершив розгром провансальців той же Бамба, який класно замкнув передачу Балло Туре зліва. Отже, 3:0 і "доги" стали головним переслідувачем Парі Сен-Жермен у турнірній таблиці.

Натомість на Стад де ля Моссон місцевий Монпельє розгромив Нім. Початок перемозі господарів поклав Ойонго на 28-й хвилині. Закріпив перевагу окситанців Делор, а остаточний рахунок на 78-й хвилині встановив Лаборд. Гаетану потрібно було лише підставити голову під чудовий навіс Молле. Перемога дозволила Монпельє піднятися на третю сходинку в Лізі 1.