Леванте на виїзді переміг Хетафе

10 березня 2018 Читать на русском

Гол Коке допоміг Леванте переграти на виїзді Хетафе та здобути першу за п'ять місяців перемогу.

Зустріч проти Хетафе являла для Леванте відмінний шанс відірватися від зони вильоту на 4 очки. Однак, перший тайм команди присвятили грубощам та перепалкам з арбітром, в результаті чого до 45-ї хвилини в протоколі значилося 7 жовтих карток. Чогось більш значущого під час першого тайму створено не було.

Другий тайм також був важким – як для команд, так і для глядачів. Здавалося, що Леванте знову залишиться без перемоги, однак на 79-й хвилині Коке несподівано вивів валенсійців вперед. На полі розгорілися пристрасті, через що арбітр знову дістав картки. Охеда був вилучений за неспортивну поведінку, сидячи на лавці запасних. Тим не менш, це не допомогло Хетафе зрівняти рахунок – Леванте переміг 0:1.

Таким чином, Леванте здобув першу перемогу в чемпіонаті, починаючи з листопада, набравши 24 очки та відірвавшись від зони вильоту на комфортні 4 очки. Хетафе залишився на 11-й сходинці з 36 очками.