Леганес мінімально переміг Алавес

18 серпня 2017 Читать на русском

В першому матчі 1-го туру Прімери Леганес приймав Алавес. Господарі перемогли з рахунком 1:0.

На 16-й хвилині Алавес отримав право на виконання пенальті, однак капітан Гарсія дуже невдало виконав удар, голкіпер без проблем розібрався у ситуації. В середині першого тайму Габріель вдало зіграв на добивання після виконання штрафного удару та відкрив рахунок.

У першому таймі господарі значно переважали свого суперника, створивши велику кількість моментів, коли Алавес завдав лише 1 удар у ствір воріт. У другій половині зустрічі гра проходила за рівної боротьби, але забити команди більше не змогли. Відзначимо, що новачок Алавеса Енцо Зідан весь матч провів на лаві запасних та не дебютував за нову команду.

В підсумку, мінімальна та закономірна перемога Леганеса.